İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

SPREY UYGULAMALAR

Suyla seyreltilerek yapılan uygulamalardır. Direkt olarak haşerenin aktif olduğu yüzeylere uygulanır. Sprey uygulamalar pülverizatör ile sağlanır. Sprey uygulama öncesi uygulama yapılacak alanın arındırılması ve temizlenmesi gerekmektedir.

JEL YEM UYGULAMALARI

Hamam böceği yemi şırınga ile haşerenin üreme noktalarına çatlak ve kırık fayanslara, sprey ilaç sıkılamayan priz ve beyaz eşyalara, mutfak dolabındaki menteşe içleri ve çekmece içleri ve çekmece araları gibi yuvalandıkları yerlere uygulanır. Kimyasal madde özelliğinde değildir. Tamamen doğaldır ve böcekleri zincirleme olarak öldürür.

U.L.V. CİHAZLI SPREY UYGULAMALAR

Elektrikli araçlarla uygulanır. ULV ile atılan insektisit tüm alana ince zerrecikler halinde dağılır, havada bir süre askıda kalır ve tüm yüzeylere yapışır. İlaçlama esnasında tüm güvenlik önlemleri alınmalıdır ve ilaçlama operatörü dışındakiler daireden yada ilaçlanan alandan uzaklaşmalıdır. Bu yöntem pire, tahtakurusu ve yoğun hamam böceği oluşumu gibi durumlarda ve uçkun mücadelesinde kullanılır.

KEMİRGEN MÜCADELESİ

Rodentisitler; mum blok, pellet ve plaka şeklindeki fare ilaçları, firmamız tarafından plastik yemleme istasyonları içinde kullanılmaktadır. Tuzaklar ve yalıtım uygulamaları da diğer mücadele yöntemlerimizdendir.

SORU VE SORUNLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ