Pire İlaçlama İzmir Firması

pire ilaçlama izmir

Pire ilaçlama İzmir firması olan Esoes İlaçlama siz değerli müşterilerimize uzun zamandır  şikayetlerinizi kesin çözüm yaratan, kaliteli ve garantili ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Uzman kadromuz ,geniş servis ağımız ve hizmet verdiğimiz binlerce müşterimiz ile İzmir’de en çok tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz.

Esoes İlaçlama pire ilaçlama konusunda hem Dünya Sağlık Örgütü kriterlerine hem Türkiye Halk Sağlığı Kurumu  kriterlerine uygun il sağlık müdürlüğü Biyosidal Ürün Uygulama ruhsatına sahip güvenilir bir firmadır.

Pire İlaçlama son derece ciddi ve yoğun tedbirler gerektiren ciddi bir ilaçlama işidir. Pirelerden kurtulmak isterken sağlığınızı tehlikeye atmayın. Her haşere ilacı ve ilaçlama yöntemi pireler üzerinde etkili olmayabilir ve bilinçsiz kullanım sağlığınızı tehlikeye sokabilir. Esoes İlaçlama olarak biz  bu sorunları en ince ayrıntısına kadar analiz edip gerekli tedbirler aldırarak sorunlarınıza en etkili ve hızlı sonuç alacak şekilde pire sorunlarınızı çözümlüyoruz.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire İlaçlama Fiyatları ilaçlama yapılacak şikayet bölgesi açık veya  kapalı alanda mı ? Pirenin sebep olduğu yakın bölgede yuvalanmış evcil hayvan veya yakın çevrede sokak hayvanı var mı ? Pire popülasyonu bulunduğunuz alanda çok mu yoğun ve bu yoğunluğa ve atılacak alana göre ilaç oranı değişeceği açık alan ve iç alana farklı kimyasallar  kullanılacağı için kullanılacak yöntemler ilaçlama fiyatının belirlenmesinde etken olmaktadır. Sorularınızın detaylı cevaplanması ve fiyat almak için hemen bizi arayın. Haşerelerin verdiği zararlar ilaçlama bedelinin üzerine çıkmaktadır. Sağlık açısından da zor durumda kalabileceğinizi göz önüne alırsak pire ilaçlama fiyatları oldukça ekonomik olacaktır.

En İyi Pire İlaçlama Şirketi

Pire ilaçlamak her firmanın sadece ilaç atmakla kesin  başarılı olabileceği bir mücadele yöntemi değildir. İlaçlama şirketi hakkında araştırma yapmak gerekir .İlaçlama şirketlerinin verdiği hizmetler Dünya Sağlık Örgütü Kriterlerine uygun olmalıdır. Kullandıkları ilaçlar Sağlık Bakanlığı ruhsatlı olmalıdır. Kullanılan ilaçlar Ziraat Mühendisi gözetiminde profesyonel Biyosidal Uygulayıcılar tarafından hazırlanıp uygulanmalıdır. Kullanılan ekipmanlar, kimyasallar ve yöntemler modern olmalıdır. Pire sorununun kaynağı tespit edilmeli iyi bir analiz ve gereken önleyici ve sağlık tedbirler alınarak ilaçlama yapılmalıdır. Hizmet ağı geniş telefonlarınıza 7/24 yanıt alabileceğiniz bir firma olmalıdır.

Sıkça Sorulan Pire İlaçlama Soruları

Evde pire var ne yapmalıyım ?

Evde pire görüldüğünde ilk yapılması gereken evin her yerinin güzel bir şekilde elektrik süpürgesi ile süpürülmelidir. Evde eğer evcil hayvan besleniyor ise kontrol edilmelidir ve gerekiyorsa pire şampuanı ile yıkanmalıdır. Çarşaflar ve perdeler sıcak su ile yıkanmalıdır. Sıcak su pirenin ölmesini sağlayacaktır. Bu yapılan önlemler tabi ki tek başına tamamen pirenin bitmesini sağlamayacaktır. Kesin olarak pireden kurtulmak için tüm evin taban yüzeylerini ve pirenin ana kaynağı yoğun görülen yerlerin ilaçlanması gerekmektedir.

Evde pire neden olur ?

Özellikle kedi, köpek gibi evcil hayvan sahiplerinin yaz aylarında karşılaştıkları en sık problemlerin başında evde pire görülmesi geliyor. Pireler birer asalaktır ve yaşamak için tüylü bir konağa ihtiyaç duyarlar. Evde pire oluşmasının tek sebebi evcil hayvan değildir. Kediler doğum esnasında bir vücut sıvısı salgılarlar eğer bu sıvı temizlenmezse bir süre sonra kuruyarak pireye dönüşürler. Buradan sıçrayarak hayvanın üzerine yapışır ve eve giriş için kendine bir araç bulmuş olur. Eviniz zemin katta ve evde evcil hayvanınızda yoksa kedilerin yuva yaptığı bir bölgeden geçiyor olabilirsiniz. Bu bölgeden geçerken paçanıza yapışan pireyi evinize taşımış olabilirsiniz .Evinize taşınan pireler sıçrayarak kolaylıkla evinize yumurta bırakabilir. Pirelerin esas taşıyıcısı tüylü hayvanlardır ve insanlar pireleri dolaylıda olsa hayvanlardan alırlar. Pirelerden tamamen kurtulmak için uzman bir ilaçlama firması arayın ve  pireler üzerinde kesin çözüm etkisi yaratan ilaçlarla evinizi ilaçlatın.

Pire ısırığına ne iyi gelir?

Isırılan bölgeye buz uygulanması kaşıntıya iyi gelir .Limon suyu kaşıntıyı önler ve şişliği giderir. Sarımsak doğal bir antibiyotiktir ısırılan bölgeye çiğ olarak uygulanması iyi gelecektir. Eczanelerde böcek ısırıkları için özel üretilmiş losyon ilaçlarda mevcuttur.

Pire evde ne kadar yaşar?

Pireler çeşitlerine göre farklı yaşam sürelerine sahiptir. Yaşamaları için sıcak nemli ve konak bulduklarında 22 ila 30 ay arası rahatlıkla yaşayabilirler .İlaçlama yapılmadığı sürece yaşamlarına devam ederler.

Pireler ne sevmezler ?

 

Pireler aydınlık ortamlarla, toz bulunmayan bölgeleri, sürekli temizlenen yerleri sevmezler. Pirelerin yaşam alanlarında sirke ve sabunlu su ile temizlenmesi onları rahatsız eder. Evcil hayvanların sıcak su ile sık sık yıkanması pirelerin uzaklaşmasında etkili olacaktır.

Kışın pire olur mu?

Konakçının kanını emerek beslenen pireler çok fazla temizlenmeyen kedi ve köpeklerin üzerinde olduğu gibi üremek için nemli ve kuytu yerlerde kış aylarında da görülebilirler .

Pire ısırığı zararlı mı ?

Pire konakçısının kanını emer. Konakçısını bulamadığı anda bize de sıçrayan pire ısırdığı ve emdiği bölgede kaşıntı ve kızarıklığa neden olarak bu bölgeyi tahriş eder. Pireler tarafından sürekli ısırılmak anemiye neden olabilir. Sürekli konakçısını değiştirdiği için veba tifüs ve alerjik hastalıkları taşıyarak bulaştırabilir.

Pire ısırığı nasıl ayırt edilir?

Pire ısırığı sivrisinek ısırığı ile karıştırılmayacak kadar küçük kızarık ve kabartı şeklinde olur .Pireler belli bir bölgede 4- 5 defa birbirine yakın ısırıklar bırakırlar ve kaşıntı hissine sebep olurlar.

Pire ne kadar zıplar?

Pireler boyutları gözle görülmesi küçük canlılar olmasına rağmen kendi boyutlarının 300 -400 katı kadar uzağa sıçrayabilirler. Yakalanması kolay olmayan canlılardır.

 

İzmir’de Pire İlaçlama Hizmet Verdiğimiz Semtler

 • Karabağlar Pire İlaçlama
 • Gaziemir Pire İlaçlama
 • Buca Pire İlaçlama
 • Narlıdere Pire İlaçlama
 • Urla Pire İlaçlama
 • Balçova Pire İlaçlama
 • Konak Pire İlaçlama
 • Bornova Pire İlaçlama
 • Karşıyaka Pire İlaçlama
 • Bostanlı Pire İlaçlama
 • Güzelbahçe Pire İlaçlama
 • Çiğli Pire İlaçlama

Karabağlar Pire İlaçlama

Nüfus yoğunluğu ve mahalle yoğunluğunun en çok bulunduğu ilçelerin başında gelen Karabağlar da pire ilaçlama özellikle yaz aylarında bina çevrelerinde bodrumlarında veya  işletme kullanılamayan depo alanlarında beslenme ve yavrulama yapan kedilerden ileri geldiği için ilçede pire ilaçlama şirketine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Gaziemir Pire İlaçlama

Son yıllarda hızla gelişen ilçenizde ESOES İlaçlama servisi olarak haşerelere karşı kesin çözümlü ve garantili ekonomik fiyatlarla ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Buca Pire İlaçlama

Buca pire ilaçlama ilçenizde özellikle açık ve kapalı alanlarda yaşanan pire sorunlarına karşı en etkili ve garantili ilaçlama ile kesin çözüm bulmaktadır .İlçenizde pire sorunları başta olmak üzere yaşanan her türlü haşere sorunları için bize ulaşın.

Narlıdere Pire İlaçlama

İzmir ‘in en seçkin ve gelişmekte olan ilçelerinden biri olan Narlıdere ilçenizde bina altları çevrelerinde yaşayan kedilerin sebep olduğu pire sorunları evlerinize kadar sirayet etmekte ve mücadelesi zor olan pire ilaçlama şikayetleriniz için uzman yardımı almadan kurtulmanız oldukça zordur. Kaliteli ilaçlarla en etkili ve kesin çözümler için pire sorunlarınız ve diğer haşerelerin garantili ilaçlanması için bizi arayın.

Urla Pire İlaçlama

İzmir’in Urla ilçesi genellikle site içi müstakil yaşamların bahçeli evlerin yoğun olarak bulunduğu ilçenizde evcil hayvan besleyen yüzlerce ev ve bununla beraber sokak hayvanları ve sıcak havalarda bu hayvanların maruz kaldığı pire sorunları baş göstermektedir. Urla Pire ilaçlama şirketi olarak açık ve kapalı alanlarda uzman ziraat mühendislerimiz eşliğinde en etkili ilaçlarla kesin çözümler ve garantili haşere ilaçlamaları için en uygun fiyatlarla en yeni yöntemler uygulanması gerekmektedir.

Balçova Pire İlaçlama

Balçova pire ilaçlama şirketi olarak İzmir’in en güzel ve gelişmiş semtlerinden biri olan Balçova ilçenizde ev işyerleri bina ortak alanları açık alanlarında yaşayan kedi köpeklerin sebep olduğu pire sorunları şikayetleriyle son yıllarda sıklıkla mücadele etmekteyiz .Pire sorunları mücadelesi en zor zararlılardandır bunun en başında konakçısı olan kedi ve köpeklerin sürekli yer değiştirmesi ve pirelerin ilaçla buluşması zorlaşmaktadır. Bu pireler bir süre sonra kapı ve pencere önlerinde yatarak ev ve işyerlerinize kolaylıkla geçiş yapmaktadırlar .Pire ilaçlarının en etkili ve en kesin çözümler yaratan yöntemlerle gerekli önlemler alınarak ilaçlanması gerekmektedir.

Konak Pire İlaçlama

İzmir’in en eski yerleşim yerlerinden biri olan Konak ilçesi Güzelyalı mahallesi, Eşrefpaşa mahallesi, Çınarlı mahallesi , Kemeraltı mahallesi , Basmane mahallesi , Alsancak mahallesi ve Yenişehir Mahallesi gibi en merkezi ilçelerde çeşitli ev, iş yerleri ve fabrikalarda özellikle yaz aylarında baş gösteren pire sorunları ve haşere ilaçlamalarında konak pire ilaçlama olarak kesin ve garantili çözümler sunmaktayız .

Bornova Pire İlaçlama

Bornova Pire İlaçlama firması olarak ilçede yer alan ev ,apartman , site, işletme kafe  , restoran ve fabrikalarda pire şikayetlerine karşı son yıllarda sokak hayvanlarının neden olduğu ve belediyelerin yeterli çözüm yaratamadığı açık alanlar ve kapalı alanlarda en etkili haşere ilaçları kullanılarak garantili ve %100 çözümler için bizimle irtibata geçin.

Karşıyaka Pire İlaçlama

İzmir’in en güzel semtlerinden biri olan Karşıyaka ilçemiz apartmanlarının ve evlerinin çoğu bahçelidir. İlçenizde yaşayan sokak hayvanların çoğunlukla en büyük şikayeti yaz aylarının gelmesiyle temizlenemeyen ve doğum yapan kedi, köpeklerde oluşan pirelerdir. Evlerinizin içine kadar girmekte ve mücadelesi zor olan pire ilaçlama işi için kullanılan zehirler etkili ama sağlığınızı da tehlikeye atmamalı. ESOES İlaçlama olarak Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaçlarla kesin ve garantili ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bostanlı Pire İlaçlama

İzmir ‘in en seçkin ve gelişmekte olan ilçelerinden biri olan Bostanlı ilçenizde bina altları çevrelerinde yaşayan kedilerin sebep olduğu pire sorunları evlerinize kadar  sirayet etmekte ve mücadelesi zor olan pire ilaçlama şikayetleriniz için uzman yardımı almadan kurtulmanız oldukça zordur. ESOES Pire ilaçlama İzmir şirketi deneyimli Ziraat Mühendisleri ile kaliteli ilaçlarla, en etkili ve kesin çözümler için pire sorunlarınız ve diğer haşerelerin garantili ilaçlanması için hizmet vermektedir.

Güzelbahçe Pire İlaçlama

İzmir’in Güzelbahçe  ilçesi genellikle site içi müstakil yaşamların bahçeli evlerin yoğun olarak bulunduğu ilçenizde evcil hayvan besleyen yüzlerce ev ve bununla beraber sokak hayvanları ve sıcak havalarda bu hayvanların maruz kaldığı pire sorunları baş göstermektedir. Güzelbahçe  Pire ilaçlama şirketi olarak açık ve kapalı alanlarda uzman ziraat mühendislerimiz eşliğinde en etkili ilaçlarla kesin çözümler ve garantili haşere ilaçlamaları için en uygun fiyatlarla en yeni yöntemler uygulanması gerekmektedir.

Çiğli Pire İlaçlama

Çiğli İzmir’in en büyük ilçeleri arasında yer alır .Evde karşılaşılan pire sorunlarınız için 7/24 Çiğli pire ilaçlama firması ile iletişime geçebilirsiniz. Sadece pirelerden kurtulmak için değil her türlü haşerelerden kurtulmak için bizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Pire İlaçlama Fiyatları İlaçlama yapılacak alan öncelikle şikayetin bulunduğu ve şikayete sebep olan alanlar olarak telefon görüşmesinde Uzman Ziraat Mühendisinin Soruları ve tespiti sonrası fiyatlandırılır .İlk olarak civarda ev veya işyeri yakınında yaşayan yatan hayvan o bölgeden uzaklaştırılmadan fiyatlandırma ve iş yapmak kesin sonuç getirmemekle birlikte tekrar ilaçlamak gerekebilir. Pirenin yoğunluğuna göre kullanılacak ilacın miktarı da değişmektedir. Ev içinde sc kokusuz ilaç kullanılırken dış alanda wp suda karıştırılan toz ilaç kullanılmaktadır .

Firmamıza ait güncel pire ilaçlama fiyatları 100m2 bi ev için 180 tl ile 250 tl arasında değişmektedir. Bu ilaçlamaya ek olarak bahçe ve acık alanlarda eklenecek olursa fiyat m2 ye göre değerlendirilir .  Telefonda alınacak bilgiye göre fiyat değerlendirilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir